Alfa Proje Yılların Getirdiği Tecrübe ve Bilgi Birikimi ile Rakiplerinin Her Zaman Bir Adım önünde

Pzt-Cmt: 08:00 - 18:00

7/24 Teknik Destek

Kuruluş Yılında

Başarılmış Büyük İşler

Hemen Arayın (0216) 687 2975

Lokasyon Ataşehir, İstanbul Türkiye

Hakkımızda

Biz Kimiz ?

Hakkımızda

Alfa Proje Dış Ticaret A.Ş. 2020 yılında kurulmuştur.

Yılların getirdiği tecrübe ve bilgi birikimi ile rakiplerimizden her zaman bir adım önde olan Alfa proje Ticaret Anonim şirketi farkındalığın bilincinde ve sorumluluklarının ile en güvenilir çözüm ortağı olmak. Dinamik yapısıyla sektöründe iş ortaklarıyla her projeden memnuniyet düzeyi yüksek paydaşlar oluşturmak.

Paydaşlarımızla yüksek müşteri memnuniyeti ile Türkiye de ve Yurt dışındaki projelerde en iyi olmak, piyasaların şartlarına göre gelişmeleri takip etmek, iş prensipleri iş ahlakı ve kaliteden ödün vermeden Türkiye ve Dünya pazarında aranan oyuncusu olmak en temel ön görümüzdür.

Our company provides a full spectrum of work of any level of complexity. Our team consists of highly qualified professionals, who have been in the industry for no less than 6 years. We have gained extensive experience while solving the most complex technical and organizational tasks, what allows us to provide you with the best service.

Vizyonumuz

ALFA PROJE, Faaliyette bulunduğu sektörlerde, bireye ve topluma
saygılı, global, sağlık, emniyet ve çevreye duyarlı olarak müşterileri,çalışanları ve paydaşlarının beklentilerini en üst seviyede karşılamak.

Misyonumuz

Daima ileri slogon ile hizmet, ürün kalitesiyle tüketicinin tercihlerini kısa ve uzun dönemli sürdürebilirliğini sürekli sağlayan olarak, ülkemizde eğitimi,sağlığa,çevreye ve tarihi değerlerimize sahip çıkacak daha bilinçli bir toplum oluşmasına katkıda bulunmak için çalışıyor olmak.

Teklif mi İstiyorsunuz? Bizimle iletişime geçin