Online Tanıtım Kataloğumuz İçin Lütfen Tıklayın.

Alfa Proje Dış Ticaret A.Ş. 2020 yılında kurulmuştur.

Yılların getirdiği tecrübe ve bilgi birikimi ile rakiplerimizden her zaman bir adım önde olan Alfa proje Ticaret Anonim şirketi farkındalığın bilincinde ve sorumluluklarının ile en güvenilir çözüm ortağı olmak. Dinamik yapısıyla sektöründe iş ortaklarıyla her projeden memnuniyet düzeyi yüksek paydaşlar oluşturmak.

Paydaşlarımızla yüksek müşteri memnuniyeti ile Türkiye de ve Yurt dışındaki projelerde en iyi olmak, piyasaların şartlarına göre gelişmeleri takip etmek, iş prensipleri iş ahlakı ve kaliteden ödün vermeden Türkiye ve Dünya pazarında aranan oyuncusu olmak en temel ön görümüzdür.

Vizyonumuz
ALFA PROJE, Faaliyette bulunduğu sektörlerde, bireye ve topluma
saygılı, global, sağlık, emniyet ve çevreye duyarlı olarak müşterileri,çalışanları ve paydaşlarının beklentilerini en üst seviyede karşılamak.

Misyonumuz
Daima ileri slogon ile hizmet, ürün kalitesiyle tüketicinin tercihlerini kısa ve uzun dönemli sürdürebilirliğini sürekli sağlayan olarak, ülkemizde eğitimi,sağlığa,çevreye ve tarihi değerlerimize sahip çıkacak daha bilinçli bir toplum oluşmasına katkıda bulunmak için çalışıyor olmak.

28+

Bitirilmiş Proje

5+

Farklı Ülke

1154+

Çalışılmış Saat
Canlı Destek İçin Tıklayın
X