KALİTEYE ATILAN İMZA

BALSU GIDA SAN. TİC. A.Ş.
1985 yılında Cüneyt Zapsu tarafından kurulan şirket, şu anda yerli sermayeli en büyük fındık ihracatçısı konumunda yer alıyor. Balsu’nun ana fabrikası Sakarya’nın Hendek ilçesinde faaliyet göstermektedir. 1994 yılında 13 bin metrekarelik alanda kurulan tesiste 35 bin ton fındık işlenmekte olup, şirketin satış ofisleri ise İstanbul ve Miami’de bulunmaktadır.
Türkiye, dünya fındık üretiminin yüzde 70’ini gerçekleştiriyor. Dolayısıyla stratejik ürün,
BALSU GIDA SAN. TİC. A.Ş. Türkiye’nin en çok fındık ihraç eden, Türkiye’deki en büyük 3 fındık ihracatçısı arasındaki tek Türk şirketi….
ALFA PROJE DIŞ TİCARET A.Ş. 2020 yılında kurulmuş, tecrübesini ve bilgi birikimini öncelikle iç piyasalarda, dış piyasalarda yatırımcı firmalara güven veren stratejik kararlarımız ile Türkiye’yi en şekilde temsil etmektir.
BALSU GIDA SAN. TİC. A.Ş. ile 2016 yılında rahmet ile andığımız Rahmetli Mustafa ÇOBAN beyin Sayın Ahmet HARMAN bey ile tanıştırması ile başladı. O günler de yaptığımız çalışmalarımızla yönetim olan kişisel ilişkilerimizle ve diyaloglarla bugüne kadar gelmiş olduk.
2020 Yılındaki ilk fındık depolama alanı projesi şirketimize nasip oldu. İşin alınması kişisel ilişkiler olsa bile, karşınızda kurumsal firmanın şartları vardı. Bunları aşmak tabii zor olsa da ortak firmalarımızla aşmasını bildik. 2500 m2 soğutma alanını ve 4 adet 40Hp cihaz, 8 adet evaporatör ve 2 adet kapının sözleşme tarihinden itibaren 20 günde teslim edilmiştir.
ALFA PROJE DIŞ TİCARET A.Ş. kuruluş ilkesinin başında ticaret ahlakı verdiği sözün arkasında olan güven firma olmaktır.
Kaliteye atılan imza…

Yönetim Kurulu Bakanı
Ahmet Ferdi GÖMÜÇ

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Canlı Destek İçin Tıklayın
X