BÜYÜKBAŞ KÜÇÜKBAŞ EKİPMAN PROJE VE SATIŞ

Mezbaha makinaları ve donanımların tasarımını, imalatı ve montajı konusunda kendini geliştirerek günümüz koşullarında imalatlarına yenilikleriyle devam etmektedir. Geniş ürün yelpazesi ile Büyükbaş, Küçükbaş ve Sakatat ekipmanlarını piyasaya sunmaktadır. Türkiye genelinde yapılan Et Entegre Tesisi,Mezbahane,Kesimhane ve besicilere özel Kurban Kesim Yeri Tesisleri ile sektörde öncü firma olma yolunda emin adımlarla yürümektedir.Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden firma yönetimi, güçlü idari ve mali birikimi ile sektörde öncü firmalardan biri olmayı sürdürmektedir. Büyük Et Entegre projelerini hayata geçirmeye devam eden firmamız kurulduğundan itibaren Türkiye’nin her bölgesinde; öncü ve örnek nitelikte, kaliteli, yenilikçi birçok projeye imzasını atmıştır.
Kaliteli, yenilikçi ürün dizayn eden ve bu ürünlerin zamanında teslimini sağlayarak önce türkiye piyasasında sonra dünya piyasasında ismini marka haline getiren firma olmayı ilke edinmiştir.
Firma olarak müşteri talepleri doğrultusunda ürün çözümleri, yerine göre dizayn üretim becerisi ve yüksek hizmet kalitesi imalatlarına devam etmekte olup, yapılan tesislerin çalışmaları sonrası servis koşullarını zamanında yerine getirerek müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı kendine ilke edinmiştir.

Canlı Destek İçin Tıklayın
X