MEZBAHANE VE ET ÜRÜNLERİ SOĞUTMA SİSTEMLERİ

MEZBAHANE VE ET ÜRÜNLERİ SOĞUTMA SİSTEMLERİ:

Kesimhaneden başlayan proses, etin soğuk zinciri kırılmadan tüketiciye ulaştırma şeklidir, etin kalitesini ve lezzetini koruyabilmesi için en etkili şekilde soğutulması ve dondurulması gerekmektedir. Prosesin en iyi şekilde uygulanması yatırımda enerji maliyetlerinin azalması sağlamaktadır.

Mezbaha ekipmanları ve ileri et işleme sistemleri
Soğutma, şoklama ve donuk ürün saklama sistemleri
Hayvan devirme kabini, kan kurutma sistemleri vb. tamamlayıcı ekipmanları
Parçalama-paketleme ve sevkiyat holleri soğutulması (hava torbalı)
İleri işleme için spiral freezer soğutma sistemleri
Ürün şoklama tünelleri
Yüksek enerji verimliliğine sahip hassas kontrollü merkezi soğutma sistemleri
İşletme içindeki hijyen, aydınlatma vb. alanlardaki donanımlar
Zemin, duvar, tavan hijyenik kaplama ve izolasyon uygulamaları
Altyapı, üst yapı, çelik ve betonarme yapı, elektrik, yol ve her türlü inşai işler

BÜYÜKBAŞ KÜÇÜKBAŞ EKİPMAN PROJE VE SATIŞ:

Mezbaha makinaları ve donanımların tasarımını, imalatı ve montajı konusunda kendini geliştirerek günümüz koşullarında imalatlarına yenilikleriyle devam etmektedir. Geniş ürün yelpazesi ile Büyükbaş, Küçükbaş ve Sakatat ekipmanlarını piyasaya sunmaktadır. Türkiye genelinde yapılan Et Entegre Tesisi,Mezbahane,Kesimhane ve besicilere özel Kurban Kesim Yeri Tesisleri ile sektörde öncü firma olma yolunda emin adımlarla yürümektedir.Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden firma yönetimi, güçlü idari ve mali birikimi ile sektörde öncü firmalardan biri olmayı sürdürmektedir. Büyük Et Entegre projelerini hayata geçirmeye devam eden firmamız kurulduğundan itibaren Türkiye’nin her bölgesinde; öncü ve örnek nitelikte, kaliteli, yenilikçi birçok projeye imzasını atmıştır.

Kaliteli, yenilikçi ürün dizayn eden ve bu ürünlerin zamanında teslimini sağlayarak önce türkiye piyasasında sonra dünya piyasasında ismini marka haline getiren firma olmayı ilke edinmiştir.

Firma olarak müşteri talepleri doğrultusunda ürün çözümleri, yerine göre dizayn üretim becerisi ve yüksek hizmet kalitesi imalatlarına devam etmekte olup, yapılan tesislerin çalışmaları sonrası servis koşullarını zamanında yerine getirerek müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı kendine ilke edinmiştir.

Canlı Destek İçin Tıklayın
X