Resmi Duyuru

Resmi Duyuru

Resmi Duyuru

“Bir araya gelmek başlangıç, bir arada kalmak ilerleme ve birlikte uzun yıllar çalışmak başarıdır” ilkesi ile vizyonumuzun peşinde durmaksızın koşuyoruz.


Alfa Proje Anonim Şirketi olarak 4 Şubat 2020 tarihinde kendi öz kaynaklarımız ile kurulmuş olan şirketimiz, geçen bir sene içinde bağımsız, güçlü ve yükselen performansı ile soğutma sektöründe 13 proje bitirmiş ve tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Şirketin yönetiminden çalışanlarına, iş ortaklarından tedarikçilerine kadar herkes el ele çalışmış olup ikinci senemize başımız dik, alnımız ak şekilde başlıyoruz. Çoğu şirket 2020 yılının olağanüstü şartları altında küçülmeye giderken veya birleşme adı altında devir yaşarken biz kendi sermayemizi çoğaltıp ikinci yılımıza daha büyük hedefler koyarak giriyoruz. 

“Bir araya gelmek başlangıç, bir arada kalmak ilerleme ve birlikte uzun yıllar çalışmak başarıdır” ilkesi ile vizyonumuzun peşinde durmaksızın koşuyoruz. Bu başarının sırrı da sadece sağlam ve kaliteli markalar ile çalışmamızdır. En iyi markalar ile çalışmamızın nedeni, en iyi markaların bizimle çalışma arzusudur. 

Geçen bir yılda emeği geçen tüm ekibimize, temsilcilerimiz ve tedarikçilerimize teşekkür eder, önümüzdeki uzun yıllar bir arada kalmayı temenni ederiz. 

Alfa Proje AŞ Yönetimi adına 
Yönetim Kurulu Başkanı

Son Yazılar

İletişim

İhtiyacınız olan her şeyde yardımcı olmak için buradayız. Aşağıdaki numaradan bizi arayın.

(0216) 687 2975