Sıkça Sorulan Sorular

Mekanik tesisat, VRF-VRV ve klima sistemlerinde kurulumlarımız kısa sürede tamamlanırken proje plan ve hazırlık aşamaları mekanın büyüklüğüne, istenen hizmet türüne, bina yapısına göre değişmektedir. Ayrıntılı bilgi için danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Ekibimiz sıhhi, ısıtma soğutma, havalandırma, yangın ve mekanik otomasyon tesisatları konusunda faaliyet göstermektedir. Ayrıca VRF-VRV ve klima sistemlerinin de tarafımızca montaj, bakım ve onarımları yapılmaktadır.

İş merkezleri, konutlar, ofis ve bürolar, AVM’ler, konferans salonları, tiyatro ve sinema salonları, spor salonları, oteller, hastaneler, fabrikalar vb. her binada tesisat uygulaması yapmaktayız.

Firmamız öncelikli olarak kalite ve güveni ön planda tuttuğu için bugüne kadarki projelerinde %100 müşteri memnuniyeti sağlamıştır. Mimariye uyumlu, zamanında teslim ve sorunsuz çalışma özellikli sistemlerimizi projelendirmeden anahtar teslimine kadar taahhütlü olarak tamamlamaktayız.

VRF sistem, Variable Refrigerant Flow (Değişken Soğutucu Debili Sistem), akıllı binaların ihtiyacını tam olarak karşılayabilmek amacıyla geliştirilen ve modüler yapısıyla çok katlı bir binadan, bir tek villaya kadar her türlü yapıda tam bağımsız kontrol imkanı veren sistemdir. Tek merkezden birden fazla sistemi yönetmeyi sağlamaktadır.

Bize Soru Sor